یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: کاهش مقطعی بیماری کرونا به منزله مجوز بی توجهی به پروتکل های بهداشتی نیست و برای جلوگیری از اوج گیری مجدد این بیماری پروتکل های بهداشتی باید با جدیت دنبال شود.

اسماعیل حسین زهی در گفت وگو با آبادی 118، با تاکید بر ضرورت رعایت پرتکل های بهداشتی، بیان کرد: ما شاهد بودیم که بیماری کرونا در یک مقطعی به دنبال رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام واکسیناسیون عمومی کاهش پیدا کرد اما این به منزله این نیست که ما رعایت پروتکل ها را نادیده بگیریم بلکه باید در تمام اماکن و محل های پرتردد و شلوغ از ماسک استفاده شود.

وی در ادامه با بیان اینکه آمار نشان می دهد که میزان مبتلایان به بیماری در حال افزایش است، اظهار کرد: هم مردم و هم تمام بخش ها باید رعایت پروتکل ها و توصیه های پزشکی را در اولویت قرار دهند تا مجددا شاهد اوج گیری این بیماری و آسیب های ناشی از آن نباشیم.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: صدا و سیما نیز نقش مهمی در تشویق مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی دارد. قطعا رعایت پروتکل ها برای حفظ سلامت جامعه حائز اهمیت است و باید با جدیت از سوی تمام بخش ها و مردم دنبال شود.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *