به گزارش خبرگزاری آبادی 118، کارگاه آموزشی سیزدهمین دوره جشنواره ملی پژوهش و فناوری، در دو حوزه برندسازی پژوهشگر، هویت مجازی و بهبود رویت پذیری و افزایش اثرگذاری مقاله های عالمی و پژوهشی برپا می شود.

در بخش نخست از این کارگاه، آشنایی با جعبه ابزار پژوهشی و محل قرارگیری ابزارهای ایجاد هویت مجازی و برندسازی مورد بحث و نظر قرار می گیرد.

در بخش دوم از این کارگاه آموزشی نیز مقدمه ای بر افزایش ضریب تأثیر و رویت پذیری مقاله ها تعریف می شود و در ادامه اهمیت افزایش رویت پذیری و ضریب تاثیر تحقیقات و راهکارهای عملی برای چگونگی افزایش این ضریب ها حین نگارش و چگونگی هشتک گذاری در مقاله های علمی و پژوهشی جهت بهتر دیده شدن اثر آموزش داده می شود.

نادر آل ابراهیم مدرس این کارگاه آموزشی در سیزدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری است و کارگاه های مذکور در روز سه شنبه ۲۹ آذر از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ برگزار می شود.

مهلت ثبت نام برای متقاضیان تا تاریخ ۲۲ آذر تعیین شده است و علاقمندان برای حضور در این کارگاه آموزشی، می توانند درخواست حضور را به نشانی ایمیل: amoozeshnlai@gmail.com ارسال کنند.

کارگاه آموزشی «برندسازی پژوهشگر و رویت پذیری مقاله های علمی»، تلاشی برای بررسی دقیق یک اثر پژوهشی به منظور دیده شدن بهینه مقاله های علمی، پژوهشی، با کیفیت و همچنین چگونگی دسترس پذیری آنها برای پژوهشگران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *