به گزارش خبرگزاری آبادی 118، کارگاه آموزش خانواده «آرامش سبز» از سوی خانه قرآن منطقه ۷ و فرهنگسرای اندیشه با هدف آموزش نکات روانشناسی برای خانواده‌ها به ویژه بانوان برگزار می‌شود.

در این کارگاه ضمن آموزش نکات روانشناسی در موضوعات مختلف، موضوع خشم، گفت‌وگو در خانواده، ارتباط زوجین و تربیت فرزند مورد بحث و بررسی قرار گرفته و با حضور یک کارشناس برجسته مشاوره، مهم‌ترین نکات در این محورها آموزش داده می‌شود.

فرهنگسرای اندیشه با هدف ارتقای دانش خانواده‌ها و تاکید بر گفت‌وگو بین اعضا سلسله برنامه‌هایی را تدارک دیده است. از جمله مهم‌ترین موضوعات در این جلسات، توجه به نیازهای نوجوانان در مقطع حساس سنی بلوغ و نوجوانی است. کارگاه «آرامش سبز» از جمله همین برنامه‌ها است که توسط خانه قرآن منطقه ۷ برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، این کارگاه هر دو هفته یکبار در خانه قرآن منطقه ۷ برگزار می‌شود. نخستین جلسه از این کارگاه روز یکشنبه ۶ آذر از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار می‌شود و سایر جلسات نیز روزهای ۲۰ و ۲۷ آذرماه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه می‌توانند به خانه قرآن منطقه ۷ واقع در خیابان مطهری، نرسیده به خیابان شریعتی، بوستان شهید آوینی، خانه قرآن منطقه ۷ برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *