به گزارش خبرگزاری آبادی 118، خانه فرهنگ نیایش و فرهنگسرای اندیشه با هدف یاری کردن خانواده‌های در این امر مهم و آموزش صحیح مباحث مختلف به کودکان، ویژه برنامه «باغ سبز قصه» را برگزار می‌کنند. در این‌برنامه، مهم‌ترین مفاهیم و آموزه‌های تربیتی در قالب قصه و داستان به آنان آموزش داده می‌شود.

یکی از مهم‌ترین مفاهیمی که در قالب این جلسات آموزش داده می‌شود، آشنایی با ائمه اطهار و زندگینامه اهل بیت و پیامبران علیهم السلام است. در این برنامه تلاش شده تا شناخت کودکان از الگوهای دینی، امامان و ائمه معصومین تعمیق پیدا کند. برهمین اساس، مجموعه داستان‌های جذاب و خواندنی از مهتاب عبدالحسینی مربی ممتاز کودک در حوزه قصه‌گویی آماده شده است.

آموزش و تربیت کودکان یکی از مهم‌ترین وظایفی است که بر دوش والدین قرار دارد. این موضوع در دهه اخیر به دلیل گسترش فضای مجازی و رشد شبکه‌های اجتماعی پیچیده‌تر شده و و ابعاد جدیدتری به خود گرفته است.

این محصول در قالب فایل و کپشن آماده شده و در گروه‌های مجازی کودک منطقه ۷، فرهنگسرای اندیشه و خانه فرهنگ نیایش منتشر می‌شود.

علاقه‌مندان برای استفاده از این محصول مجازی می‌توانند به شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۷ مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *