بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان صاف و در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش بادشدید و افزایش آلاینده‌های جوی پیش‌بینی می‌شود.

 به گزارش آبادی 118، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف، گاهی کمی ابری در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

از دوشنبه تا چهارشنبه (۱۴ تا ۱۶ شهریور) در نواحی جنوبی و غرب استان در بعضی ساعت‌ها وزش باد نسبتا شدید تا شدید گاهی با گردوخاک مورد انتظار است.

همچنین طی دو روز آینده در نواحی پرتردد شهری در ساعات عصر تا بامداد روز بعد گاهی افزایش بعضی آلاینده‌های جوی به‌ویژه ازن وذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،ایستگاه‌های ورامین و فرودگاه امام خمینی(ره) با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقاط استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده اند.

آسمان تهران فردا ( ۱۳ شهریور) صاف و در بعضی ساعت‌ها وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی ‌دوشنبه (۱۴ شهریور) صاف با احتمال غبار صبحگاهی از بعد از ظهر وزش باد و گاهی کمی ابری با حداقل دمای ۲۲ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *