به گزارش خبرگزاری آبادی 118، سلسله نشست‌های «بازاندیشی مهاجرت» در قالب جلسات گفت‌وگومحور، پرداختی عمیق به مسئله مهم «مهاجرت» داشته و ابعاد مختلف آن را بررسی می‌کند. نخبگان علمی و چهره‌هایی که تجربه مهاجرت تحصیلی را داشته‌اند در گفت‌وگو با کارشناسان این عرصه، ضمن بیان تجربیات خود، چالش‌هایی که نخبگان را به سمت مهاجرت سوق می‌دهد بیان کرده و راهکارهای موجود را بررسی می‌کنند.

در سومین جلسه از این ویژه برنامه که توسط فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود، محمد هادی منصوری، عضو تیم المپیاد سال ۱۳۸۰ و هیئت‌مدیره فولاد خراسان و احسان شریف پاقلعه، استادیار گروه ایمونولوژی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاون علمی و فناوری آزمایشگاه پیش بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران حضور دارند.

در دو جلسه قبلی این برنامه، مقوله مهاجرت در قالب موضوع فرصت‌ها و آسیب‌های مهاجرت نخبگان مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.

ویژه‌برنامه «بازاندیشی مهاجرت» روز یکشنبه ۱۳ شهریورماه از ساعت ۱۸ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان بلامانع است و کسانی که قصد دارند به صورت غیرحضوری در این برنامه شرکت کنند می‌توانند از طریق فضای مجازی جلسه را دنبال کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *