به گزارش خبرنگار آبادی 118، نشست خبری و مراسم امضا و تبادل موافقت نامه‌های همکاری برای توسعه بازارپردازی فرهنگی روز سه شنبه ۲۴ خردادماه ساعت ۱۱ تا ۱۲.۳۰ در سالن اجتماعات برج آزادی برگزار می‌شود.

در این نشست خبری سید مجید امامی، دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و مسئول کارگروه ساماندهی مد و لباس ایرانی، اسلامی پاسخگوی پرسش‌های اصحاب رسانه خواهد بود.

چندی پیش مجید امامی گفته بود که برای تحقق راهبرد بازارپردازی فرهنگی، لازم است یک دیدگاه تحول‌گرا در بازسازی ساختار نهادهای فرهنگی کشور در نظر گرفته شود تا زمینه ظهور، بروز و توسعه فعالیت‌های بازارپردازی فرهنگی فراهم شود.

از این منظر نظام نهادی بازارپردازی فرهنگی شامل ساختار زنجیره ارزش بازارپردازی فرهنگی، نگاشت نهادهای ذینفع و ساختار شبکه‌ها و فناوری‌هاست که مبتنی بر آن، هماهنگ‌سازی و هم‌راستاسازی ظرفیت‌های تولیدی، توزیعی و ترویجی نهادهای فرهنگی در جهت تحقق بازارپردازی در کشور صورت می‌گیرد.

دراین راستا، شورای فرهنگ عمومی، پس از برگزاری نمایشگاه تخصصی الگونما توسط دبیرخانه و به منظور تحقق بازارپردازی فرهنگی، «قرارگاه بازارپردازی فرهنگی» را با حضور نهادهای فرهنگی مؤثر و نخبگان فرهنگی کشور به منظور برنامه‌ریزی برای تحقق اهداف تشکیل می‌دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *