به گزارش خبرگزاری آبادی 118، سمپوزیوم بین‌المللی آرمانشهر کودکان رویدادی ویژه کودکان است و با چشم‌انداز «شهر دوست‌دار کودک» برگزار می‌شود. این دوره از رویداد با مشارکت فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود و طی آن قرار است سلسله نشست‌هایی با حضور فعالان، متخصصین و اساتید حوزه کودک برگزار شود.

در این نشست‌ها مهم‌ترین موضوعات با محوریت کودک و شهر دوست دار کودک مورد بحث و بررسی قرار گرفته و خروجی این نشست‌ها به عنوان سند راهبردی در اختیار فعالان و دست‌اندرکاران این عرصه قرار می‌گیرد. این برنامه با محوریت اهداف ۱۷ گانه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با محوریت توجه به سبک زندگی اسلامی ایرانی در زیست شهری است.

نخستین نشست از سلسله جلسات تخصصی «آرمان شهر کودکان» روز سه‌شنبه ۷ تیرماه در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. در این جلسه، مهدی خاکزاد معاون پژوهشی دانشکده معماری و شهرسازی و مصطفی بهزادفر عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت با موضوع «شهر دوستدار کودک» سخنرانی می‌کنند.

این جلسه روز سه‌شنبه ۷ تیر از ساعت ۱۷:۳۰ الی ۱۹ در فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بلامانع است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *