به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آبادی 118؛‌ همکاری بیشتر سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان تعزیرات حکومتی برای ایجاد آرامش در سفر زیارتی اربعین مورد تأکید رؤسای این دو سازمان قرار گرفت.

احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این نشست ضمن استقبال از ایجاد “ترمینال سلام” برای انجام سفرهای زیارتی عتبات عالیات گفت: سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با تخلفات قاطعانه عمل می‌کند و آمادگی برخورد با متخلفان را دارد و حتی با مصوبه اخیر سران قوا، امکان پلمب آژانس‌های هواپیمایی متخلف نیز فراهم شده است.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با هشدار به متخلفان گفت: هدف همه ما خدمت‌رسانی به مردم و ایجاد شرایطی در شأن مردم ایران اسلامی به‌خصوص در سفرهای زیارتی است و امیدواریم اقدامات انجام‌شده دایمی باشد.

محمد محمدی‌بخش، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری هم در این جلسه ضمن تبیین محدودیت‌های موجود، گفت: از ابتدای ماه محرم تاکنون تعداد پروازهای عراق از 100 پرواز به 150 پرواز رسیده و در حال حاضر مشکلی از نظر هواپیما و ترمینال برای پروازهای اربعین نداریم و در تلاشیم محدودیت‌ها ورود به فرودگاه نجف را نیز به حداقل برسانیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *