به گزارش خبرگزاری آبادی 118،‌ “سید بدر الدین عبدالملک الحوثی”، رهبر انصارالله یمن ضمن تشکر از نیروهای مسلح یمن و وزارت دفاع به دلیل رژه امروز گفت که این رژه‌ها حامل پیام است؛ این پیام که ما به افزایش توانمندی‌های نظامی خود برای مقابله با متجاوزان و دشمنان ادامه خواهیم داد.

او پنجشنبه شب با بیان اینکه توسعه و تقویت ارتش ادامه خواهد داشت، تأکید کرد: این رژه‌ها و مانورها به مردم ما اطمینان می‌دهد و به دشمنان طمعکار متجاوز حاوی پیام است.

رهبر انصارالله یمن گفت: «رژه‌هایی که برگزار شد، برخی از تشکیلات و یگان‌های ارتش بود وگرنه ده‌ها هزار تن از نیروهای ارتش در جبهه‌ها در حال حفاظت و پاسبانی از مرزها هستند.

سید بدر الدین الحوثی گفت که دشمن امروز در تنگنا و مخمصه واقعی گرفتار شده است زیرا مردم ما در کنار ارتش وفادارش مصمم است متجاوزان و دشمنان را پس زده و به اشغالگری میهنشان از سوی آن‌ها پایان دهد.

او تأکید کرد: «تلاش‌های دشمنان برای دو کردن کشور ما از مواضع اصلی‌اش در قبال مسائل امت و در رأس آن‌ها مسئله فلسطین شکست خورده است.»

رهبر انقلاب یمن گفت که از ائتلاف متجاوز می‌خواهیم از اینکه اهدافش در اشغال کشور ما و تسلط بر مردم یمن محقق نشد، درس بگیرد.

مهدی المشاط: به تعداد و ادوات‌مان افتخار نمی‌کنیم بلکه به روحیه جهادی خود می‌بالیم

رئیس شورای عالی سیاسی و فرمانده کل نیروهای مسلح یمن در رژه ارتش این کشور گفت: ما هرگز به نیروها و ادوات و تجهیزاتمان افتخار نخواهیم کرد. زیرا آنجه بدان اعتماد و اتکا داریم و روی آن حساب باز میکنیم، بعد از خداوند تبارک و تعالی سطح بالای درایت و ایمان و روحیه جهادی ما است. ما به این‌ها می‌بالیم.

شرکت 25 هزار نفر در رژه نظامی ارتش یمن

شبکه المیادین به نقل از منابع خاص در یمن گزارش داد که 25 هزار از نیروهای مسلح این کشور در رژه امروز شرکت کرده‌‌اند.

دو سرنوشت برای پرچم جمهوری یمن؛ احترام و اهانت

رژه بزرگ ارتش یمن در حالی در استان ساحلی الحدیده برگزار و پرچم بزرگ جمهوری یمن (یمن متحد) در میدان این شهر به اهتزاز درآمده است که شبه نظامیان مورد حمایت امارات در مناطق تحت اشغالی امروز پرچم جمهوری یمن را لگدمال و به آن اهانت کردند و همین مسئله باعث ناراحتی مقامات نزدیک به دولت فراری شد.

شبه نظامیان وابسته به امارات و عربستان با طرح علنی تجزیه یمن، پرچم یمن جنوبی را در مناطق تحت اشغال خود به نمایش می‌گذارند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *