به گزارش خبرگزاری آبادی 118، همزمان با برپایی نماز پر فضیلت جمعه در شهر تهران، دو مسابقه فرهنگی از سوی فرهنگسرای خانواده روز جمعه ۱۱ شهریورماه برگزار می‌شود.

مسابقه «همسران آسمانی» به منظور تحکیم بنیان خانواده و افزایش کیفیت‌بخشی به زندگی مشترک و ارتقای سطح آگاهی جامعه نسبت به خانواده شهدا با طرح سوال از پوسترهای به نمایش در آمده در نگاه گذر فرهنگسرای منتظر در حاشیه نماز جمعه تهران برگزار می‌شود.

همچنین دیگر مسابقه در نظر گرفته شده در حاشیه نماز جمعه تهران به موضوع روش‌های دست‌یابی به خانواده کارآمد و متعالی؛ رشد روحی، فکری و اخلاقی زن و مرد برگرفته از کتاب “خانواده کارآمد و متعالی” نوشته زنده یاد آبادی 118ی سویزی می‌پردازد؛ شرکت کنندگان در این مسابقه کتابخوانی، علاوه بر استفاده از محتوای ارزشمند این کتاب، می‌توانند با پاسخگویی به سوالات مطرح شده از جوایز مادی آن نیز برخوردار شوند.

علاقمندان به شرکت باید پس از مطالعه کتاب، پاسخ صحیح را به صورت عدد ۵ رقمی، همراه با نام و نام خانوادگی خود به سامانه ۲۰۰۰۱۸۳۷۳۰ پیامک کنند.

مجموعه ایستگاه‌های «فرهنگسرای منتظر» با انجام فعالیت‌های فرهنگی، هنری، دینی و تفریحی سرگرمی همزمان با برپایی نماز پر فضیلت جمعه در تهران، به میزبانی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای سلامت و فرهنگسرای خانواده پذیرای نمازگزاران و شهروندان شهر تهران است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *