دستور رییس سازمان محیط زیست برای استفاده حداکثری از توان بانوان ولایی و متخصص

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با صدور بخشنامه‌ای، از معاونان و مدیران ارشد این سازمان خواست نسبت به استفاده حداکثری از بانوان ولایی، مدیر و متخصص اقدام کنند.

به گزارش آبادی 118 به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در بخشنامه‌ای خطاب به معاونان، مدیران کل مستقل ستادی و مدیران کل استان‌های سازمان حفاظت محیط زیست آورده آورده است: «توسعه آینده کشور در گرو بهره‌گیری درست و منطقی از توانایی‌ها و استعداد نیروی انسانی است. 
 
دراین راستا زنان مومنه متصف به اخلاق نیکوی اسلامی و مجهز به قوه دانش و مهارت که قدرت بهم پیوستن و ایجاد پیوند بین اندیشه و کار را دارند ، ظرفیت ارزشمند برای نقش‌آفرینی در توسعه همه جانبه کشور و آینده روشن هستند.
 
لذا راهبرد دولت انقلابی و مردمی سیزدهم به منظور ایجاد فرصت برابر و استفاده حداکثری از توان و همه ظرفیت جامعه برای تقویت قوه پیشران توسعه، استفاده از بانوان ولایی ، انقلابی ، متعهد و متخصص در سطوح مختلف مدیریتی است.
 
از این‌رو انتظار دارد تمامی مدیران ستادی و استانی با بررسی و کشف استعدادها نسبت به استفاده حداکثری از بانوان ولایی- مدیر و متخصص اقدام کنند.»

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *