آبادی 118/همدان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از مساعد بودن حال محیط‌بان مومیوند خبر داد.

سیده‌مریم محمدی در گفت‌وگو با آبادی 118، درباره آخرین وضعیت محیط‌بان حادثه دیده در منطقه حفاظت شده «خانگرمز» تویسرکان بیان کرد: وضعیت عمومی وی خوب است، جراحی‌های سطحی با موفقیت انجام شده و قادر به صحبت کردن است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ریه وی دچار آسیب نشده است، تصریح کرد: در ادامه روند درمانی عمل‌های زیبایی باید به تشخیص پزشک معالج محیط‌بان مومیوند صورت بگیرد و به محض تشخیص تیم پزشکی این کار انجام خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اشاره به عیادت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از محیط‌بان مومیوند، اظهار کرد: تمامی هزینه‌های درمان محیط‌بان بر عهده این سازمان است.

به گزارش آبادی 118، ساعت ۲۱ یکشنبه ۶ شهریورماه دو تن از محیط‌بانان منطقه حفاظت شده «خانگرمز» به نام‌های حشمت‌الله ملکی و حامد مومیوند در حین بیتوته در منطقه حفاظت شده و انجام وظیفه، دچار سانحه آتش‌سوزی شدند که متأسفانه در این حادثه محیط‌بان ملکی بر اثر شدت جراحات وارده ساعت ۳ بامداد دوشنبه ۷ شهریورماه جان باخت و محیط‌بان مومیوند نیز به شدت دچار سوختگی شده و در بخش سوانح سوختگی بیمارستان بعثت همدان بستری و روز بعد به بیمارستان شهید مطهری تهران منتقل شد.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *