به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آبادی 118، حجت‌الاسلام محمد مصدق، معاون اول دستگاه قضا در بازدید از مرکز حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضائیه و دیدار با رئیس، معاونان و مدیران ستادی این مرکز گفت: اتاق فکر دشمن به طور لحظه‌‏ای در حال رصد کردن وضعیت کشور ماست و روزانه برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی تلاش و هزینه می‏‌کند و خیال می‏‌کنند زمینه مناسبی برای تأثیرگذاری فراهم شده است و در جریان اغتشاشات به خوبی این امر مشهود است که به اذن خداوند متعال و در سایه رهبری موفق نخواهند شد.

وی افزود: تلاش و مجاهدت کارکنان و مدیران حفاظت و اطلاعات در ماجرای این اغتشاشات در برقراری نظم و امنیت و آرامش قابل ستایش است.

معاون اول قوه ‏قضائیه افزود: مقام معظم رهبری در حکم انتصابی رئیس قوه قضائیه و سخنرانی هفتم تیرماه سال جاری مطالبی فرمودند که وظیفه ماست که با برنامه‌ریزی مناسب آنها را اجرا کنیم. ما برنامه جدی برای اجرای کامل و دقیق سند تحول داریم و کارهای خوبی با همکاری معاونت راهبردی قوه‏ قضائیه در حال انجام است.

مصدق تصریح کرد: ما یک قرارگاه عملیاتی برای اجرای فرامین و سیاست‏‌های ابلاغی مقام معظم رهبری ایجاد کرده ایم و هدف ما این است که فرامین رهبر انقلاب در رابطه با قوه‏ قضائیه به موقع و کامل اجرا شود.

وی گفت: از جمله خواسته‌های مقام معظم رهبری مبارزه با فساد در داخل و خارج قوه قضائیه، در هم شکستن ساختارهای فسادزا و مقابله با عوامل شایعه‌پراکن از جمله این مطالبات مقام معظم رهبری است و سهم حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضائیه در این حوزه بسیار مهم و مشهود است.

معاون اول قوه ‏قضائیه گفت: گزارش‌‏های حفاظت و اطلاعات بایستی مستند و غیرقابل خدشه باشد.

وی افزود: امروز رویکرد حفاظت و اطلاعات به جای مچ‏‌گیری تبدیل به صیانت و پیشگیری و مقابله قاطع با فساد شده است که جای افتخار دارد.

مصدق افزود: اگر چه با نقطه مطلوب فاصله داریم اما امروز وضعیت قوه ‏قضائیه قابل قبول است و با توجه به این وضعیت، انتظار جامعه از قوه قضائیه نیز زیاد است و حفاظت و اطلاعات می‏‌تواند نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف قوه‏ قضائیه داشته باشد و افتخارآفرینی کند.

همچنین رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه ‏قضائیه در این نشست گفت: در دوران جدید ریاست قوه‏ قضائیه، زمینه خوبی برای اجرای اهداف تحولی، تعالی قوه ‏قضائیه و تحقق اهداف مدنظر رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) فراهم شده است.

وی افزود: قوه ‏قضائیه در دوران کرونا لحظه‌‏ای تعطیل نشد و همواره به مردم خدمت رسانی می‏‌کرد و بعد از نظام بهداشت و درمان، بیشترین آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا در میان کارکنان دستگاهی قضائی بود که با فداکاری، خدمت‌رسانی کردند.

حجت‌الاسلام عبداللهی گفت: مجموعه همکاران ما در بخش‏‌های مختلف با اخلاص تلاش می‏‌کنند با مردم و مراجعان برخورد کریمانه داشته باشند و با قدرت تمام تلاش می‏‌کنیم که یأس از دستگاه قضائی بر مردم حاکم نشود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *