بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمان استان تا روز جمعه (۱۸ شهریورماه) صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش نسبی دما پیش‌بینی می شود.

به گزارش آبادی 118، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران تا روز جمعه (۱۸ شهریورماه) آسمانی صاف تا کمی ابری و در ارتفاعات گاهی نیمه ابری، در بعضی ساعات همراه با وزش باد و افزایش نسبی دما پیش‌بینی می شود.

از اواخر وقت روز جمعه تا یکشنبه در بیشتر نواحی استان کاهش نسبی دما از ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد، در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید در نیمه غربی و جنوبی استان تا وزش شدید تا خیلی شدید همچنین در ارتفاعات به‌ویژه ارتفاعات شمال شرق افزایش ابرناکی و در بعضی ساعات رگبار باران و رعد و برق مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۸ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۷ شهریور) صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی جمعه (۱۸ شهریور) صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲۳ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *