رئیس جمعیت هلال احمر همزمان با بازدید از مرکز درمانی هلال احمر در منطقه عرفات، گفت: عمده‌ترین مشکل زائران در حج، گرمازدگی است که با نصب وسایل سرمایشی امیدواریم کمتر شاهد این مشکل در بین حجاج باشیم.

به گزارش آبادی 118، دکتر پیرحسین کولیوند در این دیدار ضمن قدردانی از همکاری تیم‌های حج و زیارت و عربستان با هلال احمر، اظهار کرد: با هماهنگی‌هایی که انجام دادیم به غیر از درمانگاه‌های مستقر و بیمارستان‌های عربستان، یک بیمارستان صحرایی در منطقه عرفات برای خدمات بیشتر به زائران آماده شده است.

وی افزود: تمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا مشکلی برای زائران به وجود نیاید. عمده‌ترین مشکل زائران در حج، گرمازدگی است که با نصب وسایل سرمایشی امیدواریم کمتر شاهد این مشکل در بین حجاج باشیم.

ناصر حویزاوی مسئول دفتر نمایندگی حج و زیارت در عربستان نیز در این دیدار، اظهار کرد: حضور و نظارت رئیس جمعیت هلال احمر در مناطق خدمات رسان به زائران بیت الله الحرام را به فال نیک می‌گیریم، زیرا ایشان و تیم‌های حاضر در مراسم به خوبی در حال خدمت رسانی به هموطنان هستند و تاکنون با تلاش شبانه روزی اعضای هلال احمر، مشکل خاصی نداشته‌ایم.

وی افزود: از تمامی افراد حاضر در تیم‌های پزشکی و خدمات‌رسان بویژه پزشکان متخصص، قدردانی می‌کنم چرا که یکی از بهترین خدمات پزشکی امسال در حال انجام است.

بنابر اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حویزاوی، گفت: امسال یکی از بهترین سال‌های حضور حجاج در عربستان برای مراسم حج است‌ و حجاج از ارائه خدمات راضی هستند.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *