بر اساس بررسی‌ داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعد از ظهر و شب افزایش ابر و رگبار پراکنده در ارتفاعات برای استان تهران پیش بینی می‌شود.

به گزارش آبادی 118، بر اساس بررسی‌ داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری، در ساعات بعد از ظهر و شب افزایش ابر و رگبار پراکنده در ارتفاعات (به ویژه ارتفاعات شرقی) و افزایش سرعت وزش باد در نیمه جنوبی و غربی (با احتمال وزش باید شدید و گرد و خاک) پیش بینی می‌شود.

همچنین از چهارشنبه تا اواخر وقت پنجشنبه با نفوذ زبانه سامانه بارشی از شمال استان، آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید و در مناطق شمالی و ارتفاعات گاهی رگبار و رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی مورد انتظار است و برای جمعه آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی افزایش سرعت وزش باد پیش بینی می‌شود.

امروز افزایش نسبی دما و از فردا تا پنجشنبه روند کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ورامین با بیشینه دمای ۴۲ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۱۸ مردادماه) صاف تا کمی ابری و از بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی چهارشنبه (۱۹ مردادماه) صاف تا قسمتی ابری و وزش باد از بعد از ظهر نیمه ابری گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *