سرهنگ احمد شیرانی؛ رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آبادی 118 اظهار کرد:  بر اساس گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور، در حال حاضر تردد در تمامی جاده‌های کشور به آرامی و بدون گره‌ترافیکی در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تردد وسایل نقلیه در جاده‌های کشور در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 2.5 درصد کاهش داشته است، افزود: ساعات اوج تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار بامداد انجام شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه برف و باران در برخی از محورهای استان مازندران در حال باردین است،  خاطرنشان کرد: در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، گیلان، البرز، قم، مرکزی، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و خوزستان نیز بارش باران گزارش شده است.

وی گفت: همچنین گزارش‌های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی سراسر کشور نشان می‌دهد، محور ریگان – ایرانشهر و نیز محورهای لاسم – ارجمند و زرآباد – چاهان نیز مسدود هستند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *