سیدجلال ملکی؛ سخنگوی سازمان شهرداری آتش‌نشانی شهرداری تهران، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آبادی 118، درباره انتشار خبری مبنی بر تخلیه یکی از محلات زعفرانیه به دلیل انحراف تاورکرین یک پروژه، اظهار کرد: بعد از ظهر امروز حادثه‌ای برای یک تاورکرین در محله زعفرانیه از سوی اپراتور این وسیله به سامانه اطلاع رسانی 125  آتش‌نشانی گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از ماموران آتش‌نشانی بلافاصله راهی محل مورد نظر شدند و اقدامات اولیه را آغاز کردند؛ ماموران آتش نشانی در تحقیقات ابتدایی احتمال دادند، این تاورکرین به دلیل حمل بار زیاد کج و از حالت تعادل خارج شده است.

سخنگوی سازمان شهرداری آتش‌نشانی شهرداری تهران در ادامه گفت: فقط ساکنان ساختمان‌ اطراف  این تاورکرین در دقایق اولیه  به دلیل احتیاط و اقدامات تکمیلی درخصوص  تعمیر یا جا به جایی این وسیله نقلیه، خانه خود را تخلیه کردند و ادعای تخلیه یک محله صحت ندارد.

ملکی در پایان با بیان اینکه، خوشبختانه خارج شدن این تاورکرین از حالت تعادل حادثه‌ساز  نشده است، خاطرنشان کرد، امدادگران آتش‌نشانی پس از اقدامات اولیه، محل موردنظر را در اختیار ماموران شهرداری قرار دادند.

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *